31 Ekim 2009 Cumartesi

Bebek odası için kapı süsü...

Bu kapı süsünü benim canım kardeşim ben doğuma girdiğim sırada apar topar benim evime gidip hazırlamış. Hatta ben doğumdan çıktığımda yanıma geldiğinde (evimle hastane çok yakındı) bir parmağını yakmış gördüm. Sordum bir sürü şey geveledi ağzında anlamadım ben de. Sonra hastaneden çıkıp eve geldiğimde kızımın odasını gördüğümde inanamadım. Balonlar, süsler ve kapıda bu şirin kapı süsü. Meğer benim o gün doğuma gireceğim bir önceki akşam üstü aniden kararlaştırılınca onun da hazırlık yapacak vakti olmamış. Sabah ben evden çıktığım gibi o gitmiş, benim sezeryan bitene kadar apar topar odayı hazırlamış. Bu süsü de kendisi yapmış, o sırada da sıcak silikon parmağına akınca çok kötü yakmış. Bana da hastanede anlatamamış nedenini süprizi bozulmasın diye. Tabii ben ne yaptım bu odayı görüp de konuyu anlayınca başladım salya sümük ağlamaya, canım benim iyi ki varsın, iyi ki kardeşimsin ve iyi ki benim öteki yarımsın. Bak gene gözlerim doldu :) ... Şimdi sen de bunu okurken ağlarsın :) ...

3 yorum:

neduk dedi ki...

Ne mutlu size.Hep bir kız kardeşe hasret oldum.İnsanın gönlünü tamamen açabileceği kişidir herhalde.Çok güzel yapmış.Annenizin kutusu da, sizin kutularınız da çok güzel.

Gokce dedi ki...

Çok teşekkür ederim. İnsanın kardeşi olması gerçekten çok güzel bir şey, ama benim gördüğüm 10 marifetteki tüm arkadaşlarda kardeşçe bir arkadaşlık kurmuş durumda, bu gerçekten çok güzel.
Sevgiler

banuca dedi ki...

Becerikli anneden sonra becerikli bir kız kardeşle tanıştık. Hem eli çabuk, hem harika tasarımlar çıkartıyor. Ne mutlu size.